"Нова Зора" - брой 41 - 11 октомври 2011 г.

Сподели във Facebook
Участие на ПП „Нова Зора”
на изборите за местни органи на властта (кметове на общини;
кметове на кметства и общински съветници),
които ще се проведат на 23.10.2011 г.
"Зора"

Участие с регистрирани коалиции

Бургаска област – коалиция „Нов път” – бюлетина № 22
Благоевградска област – коалиция „Граждански блок – Разлог” – бюлетина № 24
Врачанска област – коалиция „За модерна Враца” – бюлетина № 44
Плевенска област – коалиция „Единен народен фронт” – бюлетина № 36
Старозагорска област - коалиция „Единен национален фронт” – бюлетина № 44
Ямболска област – коалиция „За Ямбол” – бюлетина № 26

Бургаска област
Община Бургас, листа с кандидати за общински съветници от коалиция „Нов път” – бюлетина № 22
Подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Благоевградска област
Община Разлог, кандидат за кмет на общината и листа на общински съветници от коалиция „Граждански блок – Разлог”, включваща и селата Баня, Бачево, Горно Драглище, Елешница, Добърско, Годлево – бюлетина № 24
Кандидати за кметове на с. Баня и Елешница – бюлетина № 24

Врачанска област
Община Враца - листа с кандидати за общински съветници от коалиция „За модерна Враца” – бюлетина № 44; подкрепа за кмет – бюлетина № 27
Община Хайредин – кандидат за кмет на с. Михайлово от ПП „Нова Зора” - бюлетина № 22

Плевенска област
Община Плевен
Кандидат-кмет на община Плевен от коалиция „Единен народен фронт” и листа за общински съветници – бюлетина № 36
Кандидати за кметове на кметства в селата Буковлък, Бохот, Ясен, Пелишат, Гривица, Върбица, Брестовец, Радишево – бюлетина № 36
Община Пордим – листа за общински съветници от Единен народен фронт – бюлетина № 23
Кандидати за кметове на кметства в селата Вълчедръм и Одърне – бюлетина № 23
Община Долна Митрополия – кандидат за кмет и общинска листа от коалиция „Зелените – Единен народен фронт” – бюлетина № 27
Кандидати за кметове на кметства в селата Тръстеник, Божурица, Биволаре, Оряховица, Брегаре, Ставерци, Крушовене, Рибен, Байкал, Горна Митрополия, Комарево – бюлетина № 27

Старозагорска област
Община Стара Загора, регистриран Единен народен фронт – бюлетина № 44; неучастие в изборите по вина на коалиционния партньор Партия на българските комунисти
В общините Братя Даскалови, Опан, Чирпан и Раднево – ЕНФ, неучастие в изборите по вина на коалиционния партньор Партия на българските комунисти
Община Казанлък – листа с кандидати за общински съветници от коалиция Единен народен фронт - бюлетина № 31
Кандидати за кметове на кметства в селата Ясеново, Енина, Шейново от името на коалиция ЕНФ - бюлетина № 31
Община Мъглиж – листа с кандидати за общински съветници от коалиция ЕНФ – бюлетина № 29; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Ямболска област
Кандидат за кмет на община Ямбол и листа с кандидати за общински съветници от коалиция „За Ямбол” – бюлетина № 26
Община Тунджа
Кандидати за кметове на кметства в селата Генерал Инзово и Ханово от името на ПП „Нова Зора” – бюлетина № 28; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Община Стралджа – листа с кандидати за общински съветници от името на ПП „Нова Зора” - бюлетина № 26; подкрепа за кмет на община Стралджа – бюлетина № 8
Община Болярово
Кандидат за кмет на кметство в с. Стефан Караджово от името на ПП „Нова Зора” – бюлетина № 22; подкрепа за кмет на община Болярово – бюлетина № 8

Самостоятелни регистрации на ПП „Нова Зора”

Софийска област
Общ. Златица – кандидат за кмет на общината и листа с общински съветници - бюлетина № 31
Общ. Годеч –листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 27; подкрепа за кмет на община Годеч – бюлетина № 8
Община Ботевград, подкрепа за кмет - бюлетина № 8
Общ. Своге –листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 26; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Великотърновска област
Общ. Велико Търново – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 41; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Общ. Горна Оряховица – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 31; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Общ. Свищов – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 21; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Кандидат за кмет на кметство с. Алеково – бюлетина № 21
Общ. Павликени – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 30
Кандидат за кмет на кметство в с. Долна Липница - бюлетина № 30

Габровска област
Община Габрово
Листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 23
Подкрепа за кмет - бюлетина № 8
Общ. Трявна
Листа с кандидати за общински съветници – бюлетина № 32

Силистренска област
Общ. Силистра
Кандидат за кмет и листа за кандидати за общински съветници - бюлетина № 37
Кандидати за кметове на кметства в селата Айдемир, Калипетрово и Проф. Иширково - бюлетина № 37
Общ. Алфатар – кандидат за кмет и листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 25
Кандидат за кмет на кметство в с. Алеково – бюлетина № 25
Общ. Кайнарджа
Листа с кандидати за общински съветници – бюлетина № 23
Кандидат за кмет на кметство в с. Зарник- бюлетина № 23

Варненска област
Общ. Варна – подкрепа за кмет и листа за кандидати за общински съветници - бюлетина № 8
Общ. Белослав – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 34; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Русенска област
Община Русе - листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 33; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Добричка област
Община Добрич
Листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 24; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Общ. Добрич – селска –листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 29; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Хасковска област
Община Хасково – подкрепа за кмет и листа за кандидати за общински съветници – бюлетина № 8
Общ. Димитровград –листа с кандидати за общински съветници бюлетина № 44; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Общ. Минерални бани Хасково – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 22; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Общ. Свиленград – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 35; подкрепа за кмет – бюлетина № 8
Общ. Симеоновград – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 26; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Пазарджишка област
Община Пазарджик – листа с кандидати за общински съветници – бюлетина № 44; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Плевенска област
Общ. Червен бряг – листа с кандидати за общински съветници - бюлетина № 30; подкрепа за кмет – бюлетина № 8

Области и общини, в които ПП „Нова Зора” подкрепя кандидатите на БСП за общински съветници и кметове - с бюлетина № 8

София град
София област
Общините: Бургас, Айтос, Карнобат, Малко Търново, Созопол, Средец, Царево, Варна; Аксаково, Девня, Лясковец, Стражица, Видин, Белоградчик, Димово, Макреш, Кула, Козлодуй, Криводол, Мездра, Оряхово, Дряново, Балчик, Каварна, Кърджали, Момчилград, Кюстендил, Дупница, Сепарева баня, Ловеч, Априлци, Луковит, Монтана, Берковица, Бойчиновци, Брусарци, Вършец, Георги Дамяново, Чипровци, Пазарджик, Батак, Брацигово, Лесичево, Перник, Брезник, Радомир, Асеновград, Карлово, Кричим, Перущица, Първомай, Стамболийски, Сопот, Разград, Две могили, Дулово, Тутракан, Сливен, Нова Загора, Твърдица, Смолян, Златоград, Чепеларе, Банкя, Божурище, Драгоман, Елин Пелин, Копривщица, Костинброд, Мирково, Правец, Сливница, Братя Даскалови, Раднево, Павел Баня, Чирпан, Омуртаг, Попово, Любимец, Тополовград, Шумен, Преслав, Нови пазар, Смядово, Елхово

Нагоре
Съдържание на броя